Vertimac

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Waregem, Belgium

vertimac.com
Machine shop

Vertimac Reviews | Rating 4,1 out of 5 stars (8 reviews)

Vertimac is located in Waregem, Belgium on Industrielaan 30. Vertimac is rated 4.1 out of 5 in the category machine shop in Belgium.

Address

Industrielaan 30

Phone

+32 56772666

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

B

Bogdan Dumitrache

Outstanding equipment and spare parts supplier, trustful, loyal and reliable partner, with excellent quality products, having also one remarkable involvement in business relation with my company. I recommend them 100%...

А

Анастасія Мєшкова

I'm happy to deal with Vertimac! I'm pleasure to know Paul Geantă. Paul Geantă from Business Development is very professional and responsive. He always answer for request quickly and in full volume. Our companies immediately found a common language. Thanks for your services!

N

Nacelle Creative

Best parts and equipment supplier , always everything in time, profesional

B

Bart Baeteman

Great equipment, professional team, awesome CFO ;-)

M

Miha

They sold us an aerial platform for a fair price on market. when unloaded we discovered the machine was submerged (under salt water) full of mud and very dirty with a lot of rust. The machine was not working (3 cylinders).They offered us a symbolic discount for next machine. Unacceptable, very unprofessional. Very disappointed!

G

Goldschmidt Nicolae

Nice peoples

П

Павел Хвойницкий

(21.10.2020)Приехал в 8:10 под загрузку,никого кроме меня не было. Ждал пока начнуть грузить час,пришел работник, молча загнал подъемник в прицеп и ушел недовольный,кинул пульт наверх, ему пофиг, если пульт упадет и как я буду крепить всё. Подъемник на всю ширину прицепа,на переднее правое колесо он намотал ремень,но казалось,что ему это всё не важно. Это всё действительно,возможно, не их дело,но всё познается в сравнении, на других загрузках часто переживают за свой товар и хотя бы контролируют,чтоб водитель его хорошо и правильно закрепил и ничего не упало, поэтому можно сделать соответствующий вывод о данной фирме

O

ovidiu juncu

Foarte Seriosi . Multumim Domnului Paul . 5 *****

Popular Topics Mentioned

Open hours